KEZEK projekt disszeminációs konferencia az Eszterházy Károly Főiskolán

TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0001 azonosítószámú, KEZEK - Észak-Magyarország felsőoktatási intézményeinek együttműködése projekt disszeminációs konferenciáját 2014. december 3-án az Eszterházy Károly Főiskolán tarja, Egerben.

A konferencián minden alprojekt 10 perces lehetőséget kap az elvégzett, megvalósított feladatok, eredmények és jövőbeli feladatok, tevékenységek powerpointos bemutatására az alprojekt vezetője által, a legutóbbi, (Károly Róbert Főiskolán, Gyöngyösön tartott) félidős konferencia óta megvalósított tevékenységek fognak elhangzani a délelőtti rendezvény részen.

A délutáni program pedig kiemelten a VII. (közös tananyagfejlesztések) alprojektre koncentrál. A pillérben megvalósítandó, hátralévő feladatok kapják a főszerepet, egy a feladathoz tartozó képzés keretében.

A részletes program az alábbiakban tekinthető meg: